právě jsem zaparkoval na odpočívadle uhry na německé A2 146.km směr Hanover. kdo by chtěl pokecat, dát kávu nebo čaj, tak tady budu cca do šesti zítra ráno.
právě jsem zaparkoval na odpočívadle uhry na německé A2 146.km směr Hanover. kdo by chtěl pokecat, dát kávu nebo čaj, tak tady budu cca do šesti zítra ráno.