Práve myslím na to, že ma veľmi mrzí, ako je pre veľkú časť spoločnosti prijateľnejšie a žiadanejsie komunikovať s človekom, ktorý povedzme klame, zavádza a podobne s cieľom dostať svoje. Stačí to všetko zabaliť do krásnych slov ktoré potešia zmysly.. na druhej strane.. úprimné, otvorené správanie a vyjadrovanie sa na rovinu, je považované za niečo zlé, prípadne chladné... Ľudia prosím, keď je niečo fakt, môže byť že je to nepríjemné, drzé, môže sa to zdať akékoľvek, ale stále je to fakt!
Ja som za fakty.. nikomu nebudem rozprávať sladké reči .. ja nechcem spoznávať pretvárky, budovať vzťahy bez budúcnosti, ohýbať svoje hodnoty.. prepáčte.