Co tu hledám? Možná to někomu přijde velmi komické ale hledám někoho smykem mi bude dobře….. Ja 35 let z Olomoucka co miluje deskovky ma rád zábavu a miluje vodní dýmku. Bude rád za zpříjemnění všedního dne. Jsem velmi tolerantní a otevřený….neboj se napsat možná se najdeme