Zajímalo by mě jak chodí upraveno zdejší osazenstvo tam dole 😇 nebráním se fotkám do SZ.. zajímá mě něco víc než dohola nebo totální křoví.. to si asi můžete nechat pro sebe
Zajímalo by mě jak chodí upraveno zdejší osazenstvo tam dole 😇 nebráním se fotkám do SZ.. zajímá mě něco víc než dohola nebo totální křoví.. to si asi můžete nechat pro sebe