Všichni chcete šukat..ale když se jedná o fo..tak máte problém..ono by to šlo i bez peněz..ale to by jste neměli být slibotechny..
Všichni chcete šukat..ale když se jedná o fo..tak máte problém..ono by to šlo i bez peněz..ale to by jste neměli být slibotechny..