16.5.2026 07:26:01 Eremite

Zdravím všechny. Mám to štěstí, že v nejbližších 5 dnech od 18. do 22. 5. budu v Praze na kurzech. Vzhledem k tomu, že ve zbylém čase skoro pořád pracuji, chtěl bych tento čas strávit příjemně. Stručně o mně: kluk 31 let, hetero 180/80/19, vysokoškolské vzdělání. Dost komunikativní. Chtěl bych najít společnost na společné trávení času: může to být od zajímavé procházky až po postel. Proto se rád seznámím s párem nebo dívkou, klidně i partou pro zajímavé strávení času a hlavně pro to, abychom si celý proces užili. Pokud by to někoho zajímalo, napište mi do soukromých zpráv. Budu rád za popovídání a setkání v reálném životě.