Víkendové menu
22 vista
Jako pozornost podniku, jsem dostal plněnou trubičku. Jako předkrm, jsem si dal banán se šlehačkou (miluju sladké 🤤). Hlavní chod byl jasný- moje milovaná svíčková 😈🤩 A po tak dobrém jídle, káva se šlehačkou 👍🫠
22 vista
22.2.2025 04:09
A 1 usuario le gusta