Erasmus
2.481 vista

Když jsem byl přes jaro na erasmu v Londýně, tak jsme si se spolužačkou celkem padli do oka😁
Kdyby nějaká slečna měla zájem, pište a třeba se domluvíme😁

2.481 vista 14.10.2025 22:01
A 73 usuario le gusta
Me gusta