Od každého něco :-)
8 910 vue

Po cestě z koupaní jsem zastavil v lese,doma jsem se projel na kole a dal si sprchu. Být u toho šikovné druhé ruce, určitě by to dopadlo lépe. Ta poslední fotka je omluva,promiň ,netušil jsem ,že se Tě tak dotkne!

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
8 910 vue 6.7.2006 15:06
40 utilisateur l'aime
J'aime