Raňajky 4+1 v klube Sabinovka
363 707 vue

Takto sme si to všetci užili v jedno piatkové ráno v klube S. Veľký rešpekt patrí majiteľom klubu Honzovi a Tomášovi. Určite sme tam neboli poslednýkrát ;)

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
363 707 vue 30.5.2014 08:08
2 480 utilisateur l'aime
J'aime