Slunce,moře a pohoda.
49 444 vue

Zatím to tu u nás na léto nevypadá a tak pro Ty, kteří někam za létem teprve vyrazí, přinášíme malé připomenutí,jak má léto vypadat:)).Ti, kteří už takové léto jako my prožili, si s námi mohou tu pohodu,teplo a koupání připomenout.Zdravíme tímto všechny Amatéry,naše kamarády a příznivce a zároveň všem děkujeme za přízeň,za krásné i vtipné komentáře a hodnocení našich předchozích galerií.

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
49 444 vue 10.7.2007 13:07
75 utilisateur l'aime
J'aime