Svádění a pak ty konce... ;-)
4 563 vue

V hotelovém pokojíčku na dovolené mě napadaly samé pěkné věci, tak jsem to na něj zkusila a on byl ozbrojen (nejen)foťákem, že nevíte jak to dopadlo..? ;-)))

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
4 563 vue 27.10.2007 12:26
123 utilisateur l'aime
J'aime