už ne....budu tiše čekat
6 992 vue

Sama samotinka....ta co tiše přihlíží a na dotek čeká.....a ty pán jsi skoupý co nevidí..... péči a vděk ti dám,ale už nečekám,....v iluzi jen proplouvam....ty jsi živí i já žijí.... chvilky poezie,když je deštivo... krásný večer Amíci

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
6 992 vue 22.8.2022 15:45
474 utilisateur l'aime
J'aime

Plus d'albums et de vidéos de cet utilisateur