Lesní odhalování
9 045 vue

Šli jsme na houby, ale protože svítilo krásně sluníčko a bylo teploučko dopadlo to právě takto. Vůbec se mi nechtělo zpět oblékat. Nikde ani živáčka a tak jsme se vydali na cestu jen tak bez trička.Moc hezké, ale do té doby než začal obtěžovat hmyz.

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
9 045 vue 2.1.2009 12:04
620 utilisateur l'aime
J'aime

Plus d'albums et de vidéos de cet utilisateur