Učím se kreslit, I.
41 vue

Kreslit mě bavilo i dříve, ale musím přiznat, že mi to fakt nejde. Jsem na to kopyto, ale i tak mě to periodicky láká zkoušet. Ale dělat dokola hrníčky s kafem mě nebaví, tak proč nezkusit něco erotického...Sám vidím asi tak milion nedokonalostí, asymetrie atd., ale doufám, že se to postupně zlepší a pokud ne, lze to nazvat osobním stylem 😂

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
41 vue 23.10.2025 14:49
1 utilisateur l'aime
J'aime