Again a review with the Boss.…
3 044 vue

Opet jsem byl pozvan na vyhodnoceni roku 2025 a planu na rok 2026. Sefova vzdy vi co a jak, a ja nemohl rici ne... Snad mne chapete..:) Jsem Gentleman a zene se ma vyhovet a sefove proste musite..:)

Opet hodnoceni s Sefovou...:)
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
3 044 vue 1.4.2026 18:06
261 utilisateur l'aime
J'aime