a zase ta fontána......
54 812 vue

zdravím všechny... posílám Vám pár foteček jako vzpomínku na dovolenou... tedy tyto jsou z nočního života, který byl stejně pestrý jako denní a jak vidíte, jsem vodní živel a nestačilo mi koupání v moři ve dne, ale cestou... a teď už nevím zda do baru nebo z baru.... jsem musela vyzkoušet i vodu sladkou... přeji krásné dny.omík.foto:alenka69

Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
Inscrivez-vous
rapide et facile en 5 minutes
54 812 vue 30.10.2009 04:40
182 utilisateur l'aime
J'aime