čierno-biela
6 953 vue
...no keď už výhľad z okna je neznesiteľný a leto je pravdepodobne za nami, treba sa opäť pozerať na "svet" cez objektív :)
Plus d'albums et de vidéos de cet utilisateur
Nos recommandations
Nouveau