MDŽ

8.3.2018 13:58·1062

Drahe damy, k Vasmu sviatku Vam v mene vsetkych muzov zelam vsetko najlepsie :)

PS: Muzom, ktori nic zenam zelat nechcu respektive im chcu zazelat sami a nie mojim prostrednictvom, sa ospravedlnujem :)

1 062 vues8a
3 utilisateurs aiment ceci