Věrnost - přežitek?
Věrnost neexistuje - naše poslední slova na rande s mým partnerem. Z nich plynoucí dohoda : Když si vrzneš jinde, vrzni, ale měj ´koule´ to přiznat a světe div se funguje to..., Máme oba plně rozvinutý sexuální vztah, věříme si jako málokdo - především v těch vztazích, kde je nevěra tabuizována (poznámka pro rýpaly : neznamená to, že si každý týden jeden z nás užívá jinde, či vědomě si hledáme milence, milenky :) ) Věříte ve věrnost, anebo odmítáte výchovu danou židovsko-křesťanskými kořeny?







Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.