Písák CHOTUSICE

nahaté koupání a nejen to :)

Písečný lom Chotusice - není sice největší... ale je v klidném místě. Jsou tam zákoutí, kde se dá zalehnout a zlobit, ale i ta, kde se nechá pozorovat...a i zasunout :) ... Najdete to mezi Chotusicemi a Žehušicemi - kousek od Čáslavi. Ráj pro nahaté zlobíky, ale i šmíráky, kteří k tomuto livestyl nedílně patří.... Dneska kolem 17 hodiny tam rozhodně zazlobíme :)
Přidá se někdo? ... hetro kluci ... (pár) ... Bylo by to prima
Šmíráci budou více než vítáni ... :) ... Vlídné zacházení zaručeno :)))
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Prima - dneska cca od 17 hodin. ... Vzadu ... Zelený stan.
sakra objevil sem to až ted, dejte vědět až pojedete příště :-I
Taky jsem si toho všiml až nyní. Vím, kde ten písák je, takže se rád přidám. :)
Bylo to tam moc pěkné ... šukalo se jako o závod. Děkujeme těm. kteří dojeli a zasunuli ---
Jak to vypadá letos? My jsme jezdili před dvěma lety, ještě bezdětní. A letos už si to hodláme taky dopřát. Nikomu tam naše nahota nevadila a sex tam byl vždycky divokej. Ale taky dost krátkej, protože mě ty lidi na druhém břehu vybičovali k výkonu (ikdyž těžko říct, jestli vůbec koukali a všimli si nás).
To záleží kde jste byli a jak moc jste byli zalezlí v rákosí.......*4**4**4*
U houpačky, v tom hajku na protějšim břehu od parkoviště i na místech pro rybáře napravo. Kromě hlavní pláže asi všude :)
Tam jsme též jezdívali....můžeme obnovit zvyky a přijet, třeba budeme ležet vedle sebe a koukat se jak máme šikovná děvčata....*4*
Doufám, že se nám párkrát za prázdniny povede najít hlídání...
Ahoj. Taky bych se rád kouknul a třeba i více ;) Kdy plánujete další akci?
Těžko říct, takhle z hlavy :)
Jedu to tam teď cestou z práce omrknout.
Byl bych moc troufalý, kdybych poprosil o sz, když by jste se rozhodli někdy vyjet si zařádit a chtěli pozorovatele? Nejsem tu taky pořád a mohl bych avízo promeškat... Můj benefit vůči vám by byl v tom, že na rozdíl od 99% zdejšího osazenstva na smluvené schůzky chodím :D
Taky chodím na domluvené schůzky ale bohužel většinou tam jen já. Tak kdyby se něco chystalo,tak bych prosil taky SZ (jestli moc tím neotravuji)
Přátelé, my ale asi nestojíme v téhle situaci o přímý kontakt :)
Tak naháči dnes tři, všichni na zadní straně písáku. Po pravé straně na rybářských místech ani noha. Po levé straně dva textiláci a na hlavní pláži u parkoviště textiláků asi třicet.
Ahoj se divím že tam ještě někdo je! My tam byli v úterý a voda je dost špatná. Sinice tam bují ve velkém ale i tak když už jsme tam byli smočili jsme se oba a pak já.
Dnes mi nepřišla kvalita nějak špatná, ale ve vodě jsem nebyl. Každopádně nahotit se dá i bez koupání:)
Též jsem se podivoval, že je to poměrně čisté, hlavně to bývalo dost zarostlé a vzádu navátej veškerej bordel.......
nekoupal jsem se ani sinice nikterak nezkoumal.
Tak to jsme asi byli jinde ne? Plavaly tam Chomáče ras
Vím kde to je,takže příště bych se rád pripojil
Dneska tam vyrážíme... Koupačka a nahocení ... a kdo ví co ještě dalšího :)
V kolik a kde budete, rad bych se přijel podívat a .....
Jak to vypada na chotusicich? Jezdi tam nekdo zlobit??
ahoj, taky by mě zajímalo, jak to tam vypadá... jinak se mnou jako s divákem může kdokoliv počítat... přidal bych se...
Tak jo, my s tebou počítáme.....*389**389**389**389*
Vyrážíme tam ve třech - zanahotit - a to právě teď :)
Kdepak lezite?*4*..................
Tak už letos někdo byl? My jsme letos byli jednou a bylo úplně mrtvo. Ani naháčů se moc nevyskytovalo.
píšeš "Ani naháčů se moc nevyskytovalo" tzn. byl tam vůbec někdo ? :) jaké jiné oblíbené místo máte ? mám pocit, že v této lokalitě není vůbec nic :((
Jj, na jednom břehu rybáři, na druhém asi tři pánové naturisti a na hlavní pláži všechno textil.
Co letos? Už se někdo koupal? Nebo nejezdí někdo po setmění blbnout na parkoviště?