Nadržené děvky co provokujou

Holky co ukazuji cecky,pysky atd kdekoli ....

Rajcují vás takové děvky co když maji mokrou píču,tak začnou provokovat na veřejnosti a třeba nechají vypadnout cecik z vystrihu kdyz se ohnou v krámě do regálu nebo si v buse roztahnou nohy tak aby jim bylo vidět na pysky...?A co vy dokazali by jste takovou šlapku chytit za kozy hned na miste mezi lidmi?
Proč by ne. Jednou ji na mne v buse vyšpulila vrajerka. Měla krásně mokrou kundičku. Na oplátku jsem jí ukázal toho svého.
Ta vrajerka musela být pěkně hustá.
To byla. Kapku jsme si kazdej pohral sam se sebou.
Fakt to byla vrajerka? Vraj to by být mohla.
Tohle mi snad nestojí ani za komentář
Prave ze i takovou. Baculky jsou nej. Jeste jsi asi zadnou nezazil co? Dokud nezkusis tak nevic o co prichazis
Jak já se znám tak ne nedokázal. Samozřejmě že by jsem chtěl ale vím že by to dopadlo tak že by jsem rychle otočil hlavu a dělal by jsem že jsem to neviděl. Měl by jsem pocit že to byl jen nechtěný omyl 😁
Zdravím, toto vyhledávám. Více o doggingu po sz.
Rajcují a moc ale hned na místě mezi lidmi, na to bych asi neměl koule i když bych si to asi představoval.
Pro tebe asi vzrušující představa.
Když mě podobně dráždila přítelkyně, tak to bylo super. Ale od cizí by to bylo odpudivý.
Ahoj, odkud jsi a kde provokuješ? Určitě bych si sáhnul a možná i víc. :-)
Když použiji to slovo děvky, tak se většinou jedná o nadržené ženy, které jsou i exhibicionistky a u nich je to ukazování sama sebe normální i v tom slyslu, že na sebe chtějí přilákat pozornost. Tohle frigitky určitě dělat nebudou.
Já kdysi dávno přišel na oběd, s deníkem sport pod paží a u dveří z vnitřní části restaurace na terasu jsem si všiml holčiny v krátkých bílých šatech. Zaujal jsem strategicky místo u protějšího stolu a předstíraje četbu jsem šilhal pod sukni. Slečna si toho brzy všimla a záměrně dávala nohy víc od sebe, abych měl lepší výhled na její bílé krajkové kalhotky a nepřestala ani ve chvíli, kdy se ze záchodu vrátil její postarší přítel, kterýmu to evidentně řekla, protože mě od té doby vyzdravoval s takovým významným úsměvem.
To víš že rajcujou a hned bych ji ohnul kdekoli
Ja myslela že takový už asi vymřeli
Nn nevimreli jen koukat kolem sebe a uvidíš kdo tě chce sukat a ver že tebe a ty nádherný kozy za který by tě vytahal to je přáním a snem spousty chlapů. Teda já bych nechtěl nic jineho
Spíš takových provokatérek moc není :)
Jo, nevymřeli... Ale coury nejsou moc často
ahoj co že ještě nespíš .......?
Rajcujes mě ty kočko.., chceš mě?
Od takové ruce radši pryč. To smrdí breberkama*23*
Jo kurvy co provokujou nejsouhned bych na ní měl chuť a jestli jo ať mě přesvědčen budu jen rad
A česky by to prosím nešlo? Nevím co tím chtěl básník říci.*4*
Tak ti to přeložím: "Kdybych na to měl koule, tak ji ošukám. Zatím o tom jenom sním."

Aneb chlap o tom nekecá, chlap koná...
A já myslel že chlap se pozná podle toho že zvládne použít mozek dříve než ptáka. Asi máme každý jiné priority.
Počkej, on tady někdo říká, že Pppichat je chlap? Podle projevů je to taková ta existence, co u piva kolegům přednáší, co by dělal, kdyby chtěl a jak skvělý by v tom byl. Tohle má do chlapa hodně daleko.
Bohužel jsem takovou ještě nikdy nepotkal s to se okolo dívám velice pečlivě 🙈😁
No posledně když jsem něco takovýho viděl, tak se to během provokování ještě pochcalo a vytuhlo. A když jsem šel zpátky zobchodu, sbírali to měšťáci. Bylo to totiž úplně na plech... Je pod lidskou důstojnost šukat něco takovýho.
Bohužel se mi to ještě nestalo 😒ale rád bych to zažil 🤤😋😋
To zní zajímavě na tajnačku něco odhalit😇😇
Manželku to náhodou baví provokovat - viz. naše galerky
Když tak čtu o provokovani, jediný co mě zpravidla napadá je prostoduche, sprosté a primitivní chování....
Hned na místě bych byl schopnej si sní. Hrát. Bez. Ohlednosti na okolí 😈🤣