Když člověk může, ale...

Když člověk může, ale...

Většina lidí řeší problém kde se seznámit nebo kde navázat vztah. A je jedno jestli čistě sexualní alá kamarádi s výhody nebo hlubší...

Řešil ale z vás někdo situaci, že není problém se seznámit, ale žadná si vás v podstatě z té nabídky nezaslouží? Řešili jste to nějakou exkluzivní seznamkou mimo zoufalek co se běžně na většině online platformách vyskytují? Přece to že mi dá čuchnout nestačí...
Absolutně nechápu co tím chtěl básník říct.
Že z průniku žen tady je to samá pí... pod mojí úroveň. *3*
Kdybych se měla vyjádřit k většině chlapů co jsou tady, tak mi sprostá slova nebudou stačit. Každý je nějaký, ale napsat, že jsou tu holky pod tvojí úroveň? Z toho úplně vyzařuje nadřazenost a povrchnost.
Nevím koho přesně hledáš (zřejmě vysokoškolačku a sexbombu v jednom), já tu občas natrefim na skvělé lidi.
Třeba jsou celý amatéři pod tvojí úroveň....
Celé lidstvo je pod jeho úroveň....
Je všeobecně známo, že se chlap pokouší získat ženu co stoji o několik tříd nad ním. Většinou se nedostane přes stadium pokusu. A když už, tak ne na dlouho. Žena s vyšším IQ může sice zpomalit ale ten chlap s mizerným IQ nemůže zrychlit i kdybe se posral. A pak je tu ještě middlife crisis *1*

To samozřejmě platí i naopak. Ale žena má výhodu v tom, že je žena *1* (modifié)
To byla od zakladatele jen čistě hypotetická otázka;
když koukneš na profil, nově je proklik i na témata založená uživatelem na fóru.
Velmi užitečná možnost, než zvážíš, jestli reagovat 😈

Tam v tomhle konkrétním případě najdeš perly jako "Čím nahradit ženu", "Jak najít ideální vaginu", "Existují zaručené fráze", "Jak nabídnout svůj penis", "Jak konkurovat větším penisům"...

A tak ;-)

No tak tím se to vše vysvětluje. Nějaký troll co se jen nudí a prudí. Zrovna on může psát něco o úrovni *363*
Nemyslím si, že to nutně musí být troll, ale frustrace z něj jen stříká.
To je místní věčný panic, bavič a tragéd v jednom... Fňuká, že nemůže žádnou najít, ale žádná není panna s dokonalou vaginou.

Jeoho hodně zábavný téma bylo třeba jak sbalit ukrajinku, ale kupodivu ho žádná nechtěla a zdůvodnil to tím, že ukrajjinky mají nějaký (nespecifkovaný) nakažlivý choroby...
La publication a été effacée par l'utilisateur.
A nebo amateri nejsou hololod nadlidí s kajutou pro milostné hrátky... *3*
Proč nezkusíš nějaký exkluzivní bordel? Sice s tím nemám zkušenost, neb nejsem tak bohatý ani tak zoufalý. Ale mám pocit, že tobě by tam určitě pomohli.

PS: spíš mám pocit ,že z tebe mluví absolutní frustrace z nemožnosti se zde seznámit než "není problém se seznámit" (modifié)
To bych mu moc nedoporučoval. Tyto exklusivní pracovnice, jsou především ženy. Ano dají mu pro prachy, ale jestli se k nim bude takhle chovat, tak některá, co je ještě soudná s ním na pokoj nepůjde. A ta co půjde to nějak přetrpí, protože to dělá jen pro prachy. Pak bude ještě více na ženy nasranej a bude tvrdit jaký to jsou mrchy.
"Když člověk může, ale..." ... Je debil.
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Neni s kym, aby to za to stalo? Tak na jednu stranu neni problem se seznamit a na druhou prej neni s kym, aby to za to stalo? Vsude na ulici potkavam mraky zen, ktere by mely potencial a to tolik zen, ze kazdy by si vybral. Hezke, skatede, tluste, sportovni, mlade, starsi, stare. Od vseho, co by clovek jen mohl chtit. Asi to s tim vasim seznamovanim nebude tak horke chlapci. Material by byl, to je nepopiratelne. Jen kecate chlapci sami sobe. Pokud mate moznost se seznamit jen s necim pod vasi uroven, jak tvrdite, tak je to prave ta vase uroven. Kdyz tvrdite, ze to trva dlouho. Tak to proste je. Nejste na pustem ostrove, aby nebylo s kym*3*
To ale že žena zrovna kolem projde, proběhne není příležitost k seznamení...
No pro takovy balice jako jste vy urcite ano. Ne vazne peilezitost muze byt cokoliv, ale nemusis jit do takovych extremu na 2sec. I tak je hrozne moc prilezitosti, jen to umet. Ja to treba neumim, ale aspon tady nesirim takove bludy o seznamovani jako vy panove. Znam par typku, kteri jsou opravdu dobri balici a svete div se, tak na amatarech fakt nelovi.
Technická otázka. Všiml sis, kdo tohle fórum založil? A díval ses, který fóra ještě založil?
už vidim jak ti zoufalci a honiči a panici pletou někde svetr aby byly mezi ženskýma *3**3* jinak máš dobrý názory*3*

upravit,no nejde to posunout takže to je reakce na pána s kytarou *1* (modifié)
La publication a été effacée par l'utilisateur.
to každopádně...a jo,dělníci jsou fajn...
Tak já jsem zrovna dělnické profesi dl v práci tenhle týden asi tři hodiny, když jsem potřeboval vyrobit něco na otestování. Ale v hobbymarketech se vyskytuju relativně pravidelně.

Chlap ulovený v hobbymarketu prý mívá většinou dvě výhody - ušetříš za hodinovýho manžela a pokud není dřevorubec samouk, umí to s rukama...
A podle čeho poznáš,jestli si tě zaslouží?A co třeba,jestli si zasloužíš ty jí?
Mám stanovené kritéria podle kterých to hodnotím...
Kritéria? Viz jeden starý vtip:
- Lojzo, ty prý bys ošukal jakoukoli ženskou, je to pravda?
- No to teda ne, já mám na to bodový systém a musí splnit požadavky!
- A jaký systém to je?
- No, ženská musí v hodnocení získat aspoň 3 body v součtu. Např.: je pěkná = 1 bod, je chytrá = 1 bod, má kundu = 5 bodů ...
A už nějaká prošla tímto posuzováním?
Blázníš? Ženaká? A projít? Jeho hodnocením?
A mohu je znát?Třeba bych se poučil.
Mravním kodexem, to Ti musí stačit. 😉

"Vážím jakost lásek
mravním kodexem
širočinnou zásek
jé, sexem sek sem"
"Ženo, jak jsi krásná, tak jsi blbá. Proč?"
"Byla jsem stvořena krásná, abych se ti líbila a blbá, aby se slíbil ty mě!"

Problém asi je, že tvoje ideální žena se sem nedokáže bez pomoci přihlásit a opatrovník ji s tebou nepustí na rande... *3*
Já bych to takto neřešil. Prostě zoufalky a Karly v červeným odfiltruj, to je docela jednoduchý, prostě když ta komunikace nefunguje nebo je nějaká divná. Ostatní holt s největší pravděpodobností neodpoví, ale oslovuj, kalibruj svůj profil, rozmysli si jakou fotku který pošleš apod. Je to prostě na tobě a ty rozhoduješ o tom s kým budeš trávit svůj čas a s kým ne. A nezlob se na ty co tě nepřitahují sexuálně, mohou být velmi fajn na pokec nebo jinak užitečné. Pokud bude nějaká zoufalka dotěrná, pošli ji do patřičných míst, eventuálně blokni nebo nahlaš. Exklusivní seznamky klidně zkus, ale počítej s tím, že ti budou odpovídat asi jako tady a i tam jsou zoufalky. S tím se smiř. Simply.
No tak ty máš solidně vymyškováno *3**3**3*
La publication a été effacée par l'utilisateur.
A teď si, jak ho tak pozoruju, vymáchal igelitku v toluenu a nasadil na hlavu *3* Super rada