Co je lepší než sex?

Co je lepší než sex?

Nedávno mi jeden dûchodce tvrdíl, že je pro něj nejhezčí pocit se pořádně vyprazdnit... jasně človęk si řekne dědek mluví blbosti, ale minule mi zase řikal známej, že je pro něj napumpovat si bicák lepší než orgasmus. Tak si říkàm, že těch lidí a činností co jsou nad sexem bude více. Co je pro vás lepší než sex?
Číst Tvoje příspěvky ve fóru *3*
Ty už taky nevíš o čem bys psal, aby ses zviditelnil, viď. Nevím jestli ti to někdo řekl, ale ty
témata co tu zakládáš jsou "nuuudnnýýýýýý" ! Jeden by u toho usnul. To mi připomnělo tu scénu:

KOCOUR: Podle mě to postupně ztratilo šmrnc. To o těch kačátkách
se mi fakt líbilo, ale pak to bylo černobílý a já usnul.
KRYTON: Ale to byl přece kreslený film před hlavním programem!
Za Trpaslika plus.

Za tvůj pohled minus. Já píšu zkrátka o tom s čím se setkám nebo co mě napadne.

Tohle tema tu nebylo, tak jsem ho založil.

Mimochodem není to tak uplna blbost pry je i film o dvou kamaradech co s chteji v zivote jen uzivat jidlo, piti, sex.

Nakonec se ale prezrali, takže na ten sex nebyla takova chut. Tudiz nad sexem bude zjevně i jídlo..
No víš, ty už jsi tady založil tolik zbytečných témat, že těžko říct jestli je myslíš vůbec vážně.
To, že už jeden nesouhlasný příspěvek zmizel bude mít na celkový pohled taky vliv.
"Já píšu zkrátka o tom s čím se setkám nebo co mě napadne."
- proč si to tedy nenapíšeš jako blog?
Reakce dostaneš v komentářích taky, nikdo Ti to mazat nebude (leda sám) a fórum bude o fous věcnější.
Ale on je i bloger, píše nejen sem *159**1*
Však je to věcné až aż... Nebo pro tebe je plnost diky penisu ve vagine No. 1 z pocitů?

Proto je to ve forum... Je to spis dotaz a pocity komunity, než me hluboke za mysleni... Co bych tak o tom mel psat za blog? (modifié)
Za mě je taky top vyprázdnit se. 😄👍
+
Jo, jo, on mysli vysrat a ty vystrikat *1* (modifié)
Kdo tvrdí, že orgasmus je ten nejlepší pocit, ten se ještě pořádně nevysral *1*
Ne, ne. Já jsem taky myslel vysrat. 💩 Ale mám na mysli fakt kvalitně. Pche! Kam se na to hrabe nějakej orgasmus. 😄
Aha, no jo, v pripade, ze mas sracku *385* tak to souhlasím *3*
Teda nikdy jsem to nezažil, ale věřím že lepší než sex je vyhrát ve sportce.
Ty vyhráváš hodně často? .
Vy na Anonymose nadáváte a neuvědomujete si, že jste tím pádem ještě horší! Místo Amatérů raději sledujte ČT24 nebo CNN... Řídíte se heslem, že - "kdo má jiný názor než já, je blbec". Já bych měl největší orgasmus z toho, když by se svět zbavil takových inteligentů co plodí jen nenávist.
Nemuzou byt vsichni nejlepsi. Posledni je prvni od konce *13* (modifié)
Kolobezky:

"kdo má jiný názor než já, je blbec"

Ale o tom to tady vůbec není. Tedy alespoň pro mně ne.
Jeho názory jsou lidem vesměs tam, kde se záda mění v nohy. Nevšiml jsem si, že by se někdo vyhrazoval proti názorům, ale proti tomu, co tu předvádí. To je dost velkej rozdíl.
Nejlepší je se dobře najíst, když mám před sebou pořádný steak, tak je mi nějaká kunda úplně ukradená.
Ty taky myslíš jen na jídlo... I když uznávám že s prázdným žaludkem chuť na sex zrovna moc není.
Když ono to jídlo je tak dobrý a navíc mám na něj silně vyvinutou slabou vůli.
Rozumím ti. Vlastně si vzpomínám že jsem také v životě ochutnal pár pokrmů, po kterých jsem byl ještě nějakou dobu v extázi. Už je to opravdu dlouho...
Vlastně jsi to myslím trefil nejpřesněji. Chutné jídlo by mohlo opravdu převážit nad sexuální touhou.
Tak vidíš, že to jde... myslím tím napsat smysluplný příspěvek do fora ....
Není nad vydatný spánek....
Tak sex je celkem v pořádku. Ale pro mě NEJ je točit termiku v 1000m s rogalem!
Tvl jasně že nejvíc je SEX, absolutorium vesmíru a to jsem třb. draždil štěstí seskoky padákem, taky supr zážitek ale SEX je total best! (modifié)
Tak sex neni zas tak vzacna cinnost a je to super a byt bych bez nej nemohl, ale urcite najdu cinnosti, ktere jsou mi mnohem vzacnejsim a tim i cenejsi a to bud po fyzicke nebo psychicke strance.
Podobné téma už tu bylo: amateri.com/cs/blog/79244/lepsi-jak-orgasmus
Asi je těžké vymýšlet pořád něco nového...
Co tě tak sleduju, tak tu musiš travit hodně času, když máš přehled o všech postech na foru i blogu a někdy i roky dozadu...

Až budu příště zakladat tema rovnou tě před psaním kontaktuju... *22*
Až budeš příště zakládat téma,tak si to raděj nech znovu projít hlavou a potom jdi ven.
Ne potom, ale ještě před tím založením. To už by bylo pozdě...
Až budeš příště zakládat téma, zkus zjistit, co ženu přitahuje na sexu s někým anonymním, o kom ví jenom tři věci - že je blbej až to mraky brzdí, že hledá dokonalou vaginu a že, dle něho, je ona automaticky pod jeho úroveň, dokud neprokáže opak...*3*
S tolika volovinama už mu dochází inspirace. Holt s dokonalou vaginou nasadil laťku tak vysoko, že ji už ani on sám nepřekoná...
Pořádná dávka dopaminu při aha efektu - když třeba pochopím nějaký výpočet nebo princip nějakýho zařízení či fyzikálního jevu. Mám na tom závislost už asi od osmi let...

V tomhle byly super věci jako Laplaceova transformace, Čebyševova aproximace, kontrakce času, Fourierovy řady, velká Fermatova věta, rozpadový řady transuranů, energetický pásy krystalů, rozpad bosonů a podobný sprosťárny...

A když jsem v práci upravoval jeden program pro výpočty, byla tam tabulka nějakých koeficientů s komentářem "Magic" a potřeboval jsem těch čísel víc, víš jak bylo uspokojující po dvou dnech přijít na to, že je to suma z poloviny n+1-ho řádku Pascalova trojúhelníku? Doporučuju *114*
Tak to já zažil pořádnou dávku dopaminu až když jsem spojil obecnou teoerii relativity s kvantovou teorii gravitace...*3*
Tak to už je řádná soustava diferenciálních rovnic *114* Kolik ti to vyšlo?
Ještě výsledek nezveřejním ať si zastánci teorie strun ještě chvilku počítají... *3*
Tvl pmk, ty jedeš.
Nikdy bych nečekal že se opět setkám s takovými výrazy právě na tomto portále. Z tohohle se minimálně do půlnoci nevzpamatuji...
Co je lepsie, ako sex? Nic.
Parky s horcicou su lepsie ako nic.
Zaver: Parky s horcicou su lepsie ako sex.
Kastról koprovky s vajíčky a brambory *3**3**3**3**3**3* (modifié)
Kořalka. A taky pokec a mariáš s kamarády.