Na starým kole se naučíš nejlí

Na starým kole se naučíš nejlíp

Už je to nějakou dobu , kdy jsem vyrazil jako mladý alfasamec do zdejšího clubu a dole byla má oblíbená oldies party. Mám rád sklady 90s ale dám i starší. Pořádně jsme to rozjel na parketu a chytla mě najednou starší paní. Byl jsem nervózní a chtěl utéct z parketu .

Pak mi řekla chlapečka, takhle se mě nikdo nikdy nebál a já nevěděl co mám dělat, tak jsem se vymluvit že jdu pro pití. U baru byl kamarád a říkám mi taková šance! Na starým kole se naučíš nejlíp!

A tak si dodnes pokládám otázku měla ta myšlenka smysl a je podle vás lepší start do sexuálního života se stejně starou spolužačkou nebo starší dámou? A jaké jste měli své poprvé vy a měnili by jste?
Říká se to, ale není to pravda.
Tak to jsem rád, nerad bych místo prokrastinace o volnu přemýšlel nad zakřivením casoprostoru a navrátu do zpackané minulosti *3* (modifié)
Zralá ženská, která tě chce. Co vís si přát? Ta by ti ukázala zač je toho loket a měl bys na co vzpomínat. ;-)

Je úplně jedno jestli je stará nebo mladá.
Obě jsou buď dračice co ti předvedou divokou jízdu, nebo jen leží a čekají co předvedeš.
Jsi trouba, zes to nezkusil. Ja to zažil se 76letou a pak jsme to Xkrat zopakovali, dalších 5 let. Jinak normální pevný vztah. Ale ta stará chut, dychtivost a vděk za ukojeni, to byla pecka :-)
Přesně tak že starší je to super já zažil až ve svých 32 a ji 68 ale nemohl jsem se jí nabažit
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Jak rikaji americane? Svaté dřevo? Svaty les?
Uz je ráno a admini jsou v práci. Mají cele dopoledne co delat aby uspokojili Meďu Béďu *24*
mazou a mazou, holt je to idiot
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Mě překvapíš,až napíšeš něco k tématu do kterého přispíváš.
Slepej nemůže být řidič, beznohej nemůže být fotbalista a vztahovačnej nemůže být trol. Tak si najdi jinou zábavu.
Všiml sis, že když tu nejsi, je to tu najednou věcné a kultivované?
Nebo chceš, aby ti smázli i tenhle profil?
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Aha, takže profil sojkata/giganterium/Bigpeet se rozplynul do éteru. Nebo jsi už podruhý v rychlosti blbě klinik? Chlapa, ty máš teda smolíčka, to ti povím...
La publication a été effacée par l'utilisateur.
To že sis přejmenoval peeter38 na Amenhotep3, to tu všichni vědí, ale ten kde jsi měl bigpeet a předtím i ty ostatní je smázlej...
La publication a été effacée par l'utilisateur.
A proto z něj bylo založený téma v mužským rodu a je furt modrej a proto se náhodou přejmenoval v den, kdy byl smazán profil Bigpeet?
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Nějak moc náhod najednou. A o tom smazaným radši mlčíš...
La publication a été effacée par l'utilisateur.
A jsme u toho...
Pakliže jsi fungoval na profilu bigpeete a měl tenhle (registrovaný 2014) porušil jsi VOP hlava IV odstavec 3 a dost možná i 4.
Nehledě na to, že jsi měl ještě profil Peete38 (a nepsala z něj přítelkyně, ale ty - protože totožný chyby nedělají ani jednovaječná dvojčata, natož cizí lidi) na kterém byla téměř totožná fotka, jako na profilu, který se toho času jmenoval sojkata.
Na všechno jsou screenshoty, viď @pmk001?
A ty si tady vymýšlíš, jak má někdo 15 profilů? Zrovna ty? *385**378*
La publication a été effacée par l'utilisateur.
To je úplně jedno, ty se tu snažíš zamluvit, že jsi měl souběžně a prokazatelně 3 profily naráz a píšeš tu nesmysly bez náznaku důkazu, že někdo tu má 15 profilů.
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Dejme tomu, i přes důkazy ho teď pominu. Pořád jsi tu měl prokazatelně 2 profily najednou.

Lhát na potkání je tvoje soukromá věc, porušovat pravidla je sice taky tvoje soukromá věc, ale pravidla jsou pro všechny stejná a tys je prokazatelně porušil, chápeš to?
La publication a été effacée par l'utilisateur.
To je jedno co je teď. Ty's porušil následující pravidla a měl by ses k tomu postavit čelem

IV. Registrovaný účet
1) Registrovaný účet je zdarma.
2) Na Registrovaný účet není právní nárok.
3) Každý Uživatel může mít pouze jeden Registrovaný účet.
4) Opakovaná registrace účtu za účelem obcházení pravidel, vyvolávání konfliktů, msty nebo řešení předchozí nastalé situace, která nebyla vyřešena ve prospěch daného uživatele, je považována za závažné porušení pravidel vedoucí k blokaci registračních údajů daného uživatele.
Tady někdo při zakládání profilu zjišťuje,jestli dotyčný pracuje ve státní zprávě?Tomu snad sám nevěříš.
La publication a été effacée par l'utilisateur.
QAnon má taky důvěryhodné zdroje, že vládnou satanisti co pijou dětskou krev... (modifié)
Prdlajs sis přejmenoval. Mrkni na amateri.com/cs/forum/30053/proc-se-tu-neda-seznamit - založeno pod tvým profilem, co už neexistuje. Kdyby ses přejmenoval, byl bys tam furt jako zakladatel.

Když se uklikneš a smažeš si profil, tak máš podle VOP půl roku na to, aby sis to rozmyslel a profil můžeš obnovit (VOP IV.17.). To, žes to neudělal a místo toho si založil nový profil, může znamenat jenom jedno, že ti ho smázl admin. Game over.

Obratem sis založil další, aktuální Peet39, abys mohl trolit dál. Tenhle účet využíváš jenom na vyvolávání konfliktů a jeho založením jsi jednoznačně "řešil situaci, která nebyla vyřešena ve tvůj prospěch". VOP IV.4.

Navíc přiznáváš, že těch účtů máš několik (VOP IV.3.). Že ho používá někdo jiný je ve skutečnosti přitěžující - VOP IV.13

----------

VOP IV.3. Každý Uživatel může mít pouze jeden Registrovaný účet.

VOP IV.4. Opakovaná registrace účtu za účelem obcházení pravidel, vyvolávání konfliktů, msty nebo řešení předchozí nastalé situace, která nebyla vyřešena ve prospěch daného uživatele, je považována za závažné porušení pravidel vedoucí k blokaci registračních údajů daného uživatele.

VOP IV.13. Registrovaný uživatel je povinen neposkytovat přístupové údaje ke svému účtu neoprávněným osobám.

VOP IV.17. V případě, že Uživatel zruší svůj účet nebo zadá pokyn k jeho výmazu z databáze Amateri.com, účet bude v deaktivované podobě existovat po dobu 6 měsíců od zrušení, a to pro případ, že Uživatel od svého záměru v průběhu této lhůty ustoupí.

----------

Méďo, honem si val vykloktat mejdlem s jelenem, nebo ti to lhaní zůstane!
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Ale tady není řeč o profilu Amenhotep3 (Peeter38).
Tady jde o to, že jsi tu měl souběžně tenhle profil ze kterýho píšeš a profil Bigpeet, kterej ti smázli. Tudíž jsi tu měl 2 profily najednou, čímž ses dopustil porušení pravidel. Nejlegračnejší je, že to chápeš i se všemi případnými důsledky a furt se od toho snažíš odvést pozornost.
Nehledě na to, že lžeš, že sis starej profil smazal sám omylem. Byl ti smazán stejně, jako profil Bigpeet protože jsi naštval lidi, který jsi štvát neměl *3**378*
O lžích, že si někdo ve státní správě nemůže založit profil nemluvě. *23* (modifié)
La publication a été effacée par l'utilisateur.
amateri.com/cs/lide/2046366/Peeter38
Byl to tenhle a byla tam tvoje i fotka se slunečníma brejlema
Můžu dosvědčit. Profilovka z pravé strany, oholený fousy a plasový sluneční brejle.
Totožná jako byla na profilu sojkata
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Proč odpovídáš,když tě to nezajímá?Jsi přistižen při lži a místo aby jsi přiznal pravdu,tak se chováš jako malý uličník,když ho chytili jak chodí na cukroví.
Tvl, tyhle výhrůžky level školka si nech pro svoje Prostřeno fans
Vy mu teda davate zabrat. A to beze mě.
Já jen aby něco zbylo i pro mě *13*
Jako že by třeba to tady vypnul a šel konečně do hajzlu?
La publication a été effacée par l'utilisateur.
“ Neboj to nehrozi :) Co byste tu beze mne delali”

No co asi? Měli bychom se dobře *14*
Starší ženský jsou nejlepší 👍👍
Ano, je to tak. Mladé chtějí většinou přirazy a co nejdéle. Starší zkušená žena už ví, co potřebuje a jak to potřebuje. U starších je kvalita na kvantitou. Starší nepotřebuje bušit celou noc. Starší stačí i třikrát, ale za to kvalitně. Sex neni jen o přirážení. Ale to vi jen ty starší. A kdo říká, že ne, neměl starší zkušenou ženu.