Čím se bavíte mimo sexu nebo

Čím se bavíte mimo sexu nebo psaní si o něm?

Zajímalo by mě co děláte o volném čase když zrovna nemáte ským sexovat a řešení pindouru, vagin, vztahů nebo praktik na internetu vás zrovna nudí? Hledám nějakou inspiraci .. *22*
Co třeba sekat dřevo nebo trávu...
Nebo jiný nezáživný povinnosti.
Každý nemá tolik volnýho času jen pro sebe.
Jo, ten má rád hlavně v televizi. *22* Ale je fakt, že když nemůže člověk napumpovat penis, tak napumpuje aspoň bicák no (endorfinů to má na hlavu skoro stejně) *3* (modifié)
Sport je naprosto skvělá záležitost. Nemyslím teď ten televizní. Už jsem starší a některé druhy sportu nemůžu dělat, hlavně ty vytrvalostní, zatěžující kolena a kyčle. Nejvíc mě baví sporty spojené s nějakým zážitkem, třeba cyklistika, potápění, hory... Nudné cvičení v tělocvičně nebo v posilovně mě nebaví.
A není to málo Antone Pavloviči 😁😁
Dá to zabrat, tenhle kluk *3* . A zbytek koníčků neprozradím *99*
A co takhle trochu začít sám , nebo snad po pichu odpadneš a čekáš do dalšího.
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Dle tvého oduševnělého výrazu soudím,že jsi přesně trefil svůj žánr.
No já to beru jako rýpavý příspěvek ... nevěřím, že někdo neví, jak trávit volný čas.. demence toto . :-))
Tak každý ho nějak tráví, ale občas hledá změnu na základě inspirace. Mojim velkým hobby je například alkohol. Ať už jeho sbírání nebo degustace. Ale jak člověk stárne zjišťuje, že minimálně tomu degustováni se už může věnovat naplno jen jeden večer v pátek *3*
Tak to není špatnej koníček , akorát pro mně dost nerealnej,ne že bych abstinoval ale bohužel sedím každej den v autě a to né jen kuli práci ale i vůči rodině , mladej hokej a dcera zas leze takže permanentně na cestě
Nechapu rodice, kteri si zaridi zivot tak, ze jsou taxikari. Tvuj popis tak zni, ale chapu, ze kdyz bydlis nekde za mestem a deti jeste maly, tak ani neni jina moznost, kdyz je das na činnosti městske. Prave proto ale bych nikdy nesel bydlet mimo mesto.

Casto mi kolegove, kteri denne dojíždí a taky delajj taxikáře rikaji, ze jak miluji na dedine za mestem ten klid a pohodu, moznost si zagrilovat na zahrade atd... Jenze realita je, ze ja za leto sice griluju v parku nebo s prateli ma chatach, ale oni tu zahradu defakto max sekaj. Jsou z nich jen taxikari a pracanti. Prachy, ktere usetrili na bydleni postupně projebou v aute, benzinu a hlavne casu. Ja delam klidne 12h, ale i tak mam vic volno a casu, nez oni, protoze furt nekde sedi v aute pri presunu. Sve deti stejne moc nevidi, max v tom aute a pak doma je stejně furt cas na opravy, sekani atd... Mesti kolegovr s detma mi prijdou min utahani, vic stastni a ze na decka maj cas
Ono to není zas tak špatně, když trénuje mladej já si jdu na ovál dělal sem triatlon když jedu z mladou tak lezu sní i když dnes po mejch úrazech je ona o dost lepší, a když si udělám chvilku pro sebe tak buď mašina nebo beru auto a jedu lítat nebo vezem kola někam do terénu ale jinak grill mám taky *1* (modifié)
Tak aspin mas podobne a stejne konicky, to pak zni rozumně
Bohužel dnešní doba mladých je hlavně comp. A mobil.
Takže pokud se jich nevšímaš tak natom dokáží viset celé mladí (modifié)
Do dvaceti jsem žil na venkově, pak jsem se oženil a odstěhoval do města. První rok, dva jsem to těžce nesl a hledal jsem způsoby jak se vrátit i s rodinou na vesnici. Jenomže postupem času jsem si tady našel nové kamarády a k tem starým jsem ztratil vazby. Stejně je to na vesnici jenom o chlastání. Dnes už bych neměnil. Tady v krajském městě mám všechno co potřebuji po ruce a abych každý den strávil hodinu a půl v autě, na to bych se mohl vysrat. (modifié)
Já vyšívám a šiju oblečky pro panenky .
Su intelektuál. To je člověk, co dokáže dýl jak čtvrt hodiny nemyslet na sex. V těch světlých chvílích se snažím prohloubit si znalosti matematiky a kvantové fyziky... *3*
To jsem se snažil taky s astrofyzikou, ale už Brian Green byl na mě moc, tak teď si prohlubuju znalosti už jen tady *3*
Ja dost sportuji (lezeni, beh, posilovna, judo, plavani, turistika, kolo, bezky, sneznice) vedu i nejake skupinove lekce ve fitku, venuji se masazim. Rad se jen tak valim u filmu, deskove hry, vareni, rad se vzdelavam, momentalne nejvic v oblati investic a financi.

Nechapu, jak se treba nekdo muze nudit. Ani jako dite si nepamatuju, ze bych nemel nebo nevedel, co delat