Dárky na Vánoce podle Amaterů

Dárky na Vánoce podle Amaterů

Tak objednávky ve většině e-shopu konci po 15.12, ale sex shopy nebo obchody jsou stále otevřené. Něco málo mi ještě na dárky zbylo, tak přemýšlím čím si udělat radost. Čím jste si udělali radost pod stromeček vy nebo co jste chtěli?

Hledám ještě nějakou inspiraci...
Kup si koloběžku a zažiješ víc zábavy než při sexu.
Jo, mám elektrickou Aprilii eSR2 není to špatné, ale chtěl bych něco lepšího. Nějaký tip?
Kup si Štěpánskou husu. Uspokojení zaručeno...
Možná na 1.svatek. Přece jen Vánoce jsou v režii kapra,řízků a salátů *22*
Husa ale není jenom na jeden den a kapr je až k večeři. Přece si neuženeš haluze z hladu, ne? Koho by zajímalo zlatý *145*, když má naloženo na talířku...*127*
To je taky fakt a degustuješ k tomu i nějaké víno nebo zapijiš klasický Plzni případně máš tip na jiné pivo? Nebo šetřiš mozek na Demidoviče a matematickou analýzu, Formánka a kvantovou teorii apod a doplňuješ jen bílkoviny a tuk. *22*
Tak s rezavou vodou ti neporadím, za celý život jsem dal asi jenom pět škopků a ty poslední s velkým sebezapřením...

Jinak moje Amatérka dostala před posledním sexem v restauraci králičí nohu na smetaně se šesti a byla spokojená *114*
Jinak na chatu je to samá kuchařka, tak snad bude i na fórum a poraďi i recept na salát. *1* Někdo rika že je lepší gothaj někdo točenak, někdo že do salátů patří i mrkev a hrášek, někdo jede jen brambory, vejce, okurka, cibule, majoneza ... tak ať mám aspoň gastroorgasmus na talíři od nějaké amatérky, když to jinak zatím nevyšlo *3* (modifié)
La publication a été effacée par l'utilisateur.
Tak to je jen nášup, láska prý stejně prochází žaludkem a ne vaginou *3*
Tak nakonec jsem to přehnal asi s lákem. A salát je kyselej jako zdejší amatérky *3* No nechám ho přes noc odpočinout, třeba to pomůže *1*
Tak já už dostal divokej sex, její fist a mokrej orgáč. A ještě čekám, že bude chtít protáhnout prcinu. Ale to bude možné vánoční překvapení...
Pomerne zvlastni tahle odpoved od nekoho, kdo se tady vetsinou ptezentuje jako nekdo, kdo ten sex nema a musi o nej vylozene skemrat 🙃.
Tak to jsi se určitě spletla.
Moje 4. nymfa po malém útlumu zase řádí.