Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮 Signaler Drakon12 Suivre il y a 7 mois Souhlas 66.7 % Nesouhlas 33.3 % Total votes: 33 Le vote est terminé