Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Signaler Uvidimepotom Suivre il y a 4 jour Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 Le vote est terminé