Když se blížil Halloween, jelikož moc nemusím podzim, ten sychravý a deštivý, tak jsem si zašla předtím ještě do prodejny s dekoracemi, abych si ho trochu rozveselila a zpříjemnila světýlky a různými výrobky.
Plánovali jsme s milencem, že si víkend na Halloween 2024 trochu zpestříme. Během nákupu dekorací jsem si všimla i zajímavých oblečků a kostýmků čarodějky, hodně sexy, a už jsem v hlavě začala fantazírovat, co všechno by se dalo v tom kostýmku dělat během toho našeho společného víkendu. Ještě žádný Halloween jsem nějak víc "neslavila", a už vůbec ne pořádným sexem na hotelu s milencem, tak jsem si říkala, že by to mohlo být zajímavé zpestření sexu, než jen ta klasická "mrdačka" a ničím to neudělat netradiční :-D. Během těchto myšlenek už jsem měla v košíku nějaké kostýmky a rovnou jsem si k tomu koupila pěkné černé botičky na podpatku a samodržící punčochy síťované s rozparkem mezi nohama :-P. Milenci jsem o tom neřekla ani slovo, sraz měl být rovnou na hotelu, na pokoji, který jsme již měli zaplacený spolu. Jediné, co jsem mu napsala, aby dorazil o něco déle než já, abych se stihla připravit :-P. Když jsem jela směrem k hotelu, zavedlo mě to po cestě ještě do mého oblíbeného sexshopu, měli tam tématicky barevné dildo s postrojem na navlečení na sebe, prostě klasický strap-on na šukání, ale v Halloweenských barvičkách :-D. To mě zaujalo a vzala jsem ho k tomu a představa byla jasná: "Dnes si milence omrdám v kostýmku zvrhlé čarodějky" :-P .
Jo! "Zajásala jsem si v myšlenkách," měla jsem fakt radost, jak mi to pěkně všechno vyšlo a těšila jsem se už na večer :-) .
Byla jsem z té představy, jak ho v tom kostýmku budu mrdat, tak vzrušená, že jsem na pokoj přišla už tak nadržená, že jsem si to musela ještě v rychlosti udělat womanizerem (moje nejoblíbenější hračka, kterou mám ve své kabelce pořád u sebe :-P). Měla jsem časovou rezervu, tak jsem si stihla hezky uvolnit kundičku, po příjemném orgasmu šly přípravy na večer o dost snáz :-D. Převlékla jsem se celá do kostýmku, černé šatičky s krajkou, průsvitná podprsenka, ze které byly krásně viditelné moje tvrdé bradavky. Na nožičkách samodržící punčochy, oranžovo-černé krajkové tanga a botičky na podpatku s černo-oranžovou krajkou, které krásně ladily s kalhotkami. Na hlavě jsem měla čarodějnický klobouk a na očích brýle :-P. Strap-on jsem si vzala na tanga a schovala ho mírně pod šatičky. Tak! A jsem nachystaná už jen čekat na svého milence, který mě dlouho nenechal samotnou a dorazil asi 15 minut po tom, co jsem už byla celá připravená pro něj a seděla jsem na posteli. Když jsem slyšela, že přichází, otočila jsem se schválně zády k němu, tak aby mě hned celou neviděl :-D.
Pozdravil mě už dost překvapeným tónem, ale příjemně překvapeným :-) . Proč se ke mně neotočíš, lásko? Začal se mě vyptávat, tak jsem mu řekla, že je to překvapení, ať si jde dát sprchu a přijde už nachystaný do postele a nahý. Ihned zmizel v koupelně a za chvilku se vrátil nahý s tvrdým pérem v ruce, a to už jsem byla otočená přímo na něj. V šoku mu došla úplně slova a jen z něj vypadlo: woooow.... mazec :-D . Nechal vše v mojí režii, a já měla už strašnou chuť na jeho zadeček. Pěkně šel na všechny čtyři a já zezadu si k němu stoupla. Nejdříve jsem si k němu mírně klekla a začala mu lízat jeho dírku jazykem, příjemně jsem mu ji jazýčkem vydráždila a pak vzala gel a prstíky mu pěkně nachystala zadeček na můj strapon. Když už jsem viděla, jak je vzrušený a nedočkavý, a začal mě prosit, abych si ho už pořádně omrdala jako správnou čubičku moji, vyndala jsem si svoje nachystané "péro" pod šatičkami a pěkně pomalu ho zasouvala dovnitř. Když už po pár přírazech byl krásně uvolněný, chytla jsem si ho za zadeček a začala divoce mrdat, pěkně hluboko a rychle :-P .
Byl asi hodně nadržený taky, protože během chvíle začal stříkat jak vodní hadice :-D. I tak jsem si ho nádherně ošukala a teda musím říct, že i pro mě to bylo hodně vzrušující, že jsem si potom lehla na postel stále v kostýmku čarodějky a dala mu na závěr ještě pokyn si svojí zvrhlou čarodějku poslušně a pečlivě vylízat :P. Milenec je poslušný a šikovný, takže jsem si užívala zaslouženou odměnu v podobě dlouhého lízání kundičky až do mého dalšího orgasmu :)