Kamarád z mládí 😶‍🌫️

3 avr. 2026 MalaPetulinka
Takže kde bych začla. Byla jsem mladá, , na ****jsem měla člověka kterého jsem ani neznala... Napadlo mě mu napsat, první zpráva byla "Ahoj my se známe?" Na to on odpověděl že ne, ale máme dost společných přátel 🫣 dali jsme se do chatu, psali jsme si každý den 24h. Nakonec jsme se domluvili že by jsme zašli ven zakouřit 😅 V den D jsem přijela autobusem za ním, a on mě čekal na zastávce, když jsem…

Il vous reste encore 84 % de l’histoire

pour 100 crédit
Débloquer l’histoire