16.7.2025 10:38:51 DracciME

zítra kolem čtvrté budu parkovat v Praze Štěrboholy a budu tam až do rána, tak kdyby někdo chtěl pokecat, dát kávu, nebo čaj, možná i něco víc, tak ho v kamionu rád přivítám. pište sz a domluvíme se.