Ahoj našel bych tu touto cestou nějakého samce z HK a okolí? Někoho kdo je třeba sám, komu chybí sexik nebo ho má doma třeba málo? Nehledám jednorázovou akci, ale samce případně kámoše s výhodou. Jsem kluk 31 silné postavy (tlustý kluk) ,… Afficher plus