I
10,293 views

Iskren sam,noramalan,voleo bi da upoznam zensku osobu,ili neki opusteni par za druzenje,upoznavnje.zar razmenu misljenje,prijateljstvo a ostako ako dodje.Neznam kakve su sanse naci odve takve osobe.i voleo bi svako poseti profil da mi pusti poruku i kaze iskreno misljenje.hvala

ja
Registrirajte se
brzo i lako za 5 minuta
Registrirajte se
brzo i lako za 5 minuta
10,293 views 26.1.2014 11:35
76 users like it
Sviđa mi se