v pískovně
5,069 views

Jel jsem kolem jedné pískovny u Poděbrad. Bylo vedro a tak mě napadlo, že bych se mohl vykoupat. A když už jsem byl nahatý, udělal jsem pár fotek. Opět pouze mobilem a samospuští - tak omluvte kvalitu.

Registrirajte se
brzo i lako za 5 minuta
Registrirajte se
brzo i lako za 5 minuta
5,069 views 28.6.2011 15:41
58 users like it
Sviđa mi se