Vyghoustovali jste někdy člověka, nebo byli obětí ghostingu i když jste si s protějškem rozuměli a jaký byl důvod ? Prijavi Hratkoholka Pratići prije 3 mjeseca Ano, důvod neznám 28 % Ne, volím otevřené jednání, i když není příjemné 29 % Ano, došlo mi, že to nechci, vysvětlovat to neumím 16.8 % Byl jsem vyghoustován, nevadí mi to 7.5 % Byl jsem vyghoustován, je to zraňující 18.7 % Total votes: 107 Glasanje je završeno