Poslední dobou mě baví tvořit tyto ankety. Člověk se díky tomu dozví mnohé... Tak bys se vás chtěl zeptat co si o mě myslíte? Jsem pro vás sympaťák, se kterým by jste šli na jedno, pořípadě nějaká slečna na rande, nebo? Prijavi Luka184 Pratići prije 3 dana Ano, jsi sympaťák .. Jen tu marníš svůj čas a energii Ne, nejsi sympaťák.. Total votes: 17 Ističe za: 4 dana