Rozfajčím ťa?

30.5.2026 21:41·765

Keď si konečne žena povie, že ide do niečoho nového  po nejakej dobe, že teda dáte tomu šancu. Niekomu novému, ktorý sa Vám zdá rozumný, zrelý, príťažlivý a všetko pôsobí, úplne ok. Nemám tu iba zlé skúsenosti, sú tu aj skvelé veci, ale občas mám pocit, že táto doba je ťažká, alebo si to robíme my sami? Všetci tu preberajú, vyberajú vhodných kandidátov, stále nestačí a  mnoho ľudí sa tu tvári akí sú chrumkaví, pritom tu je cieľ rovnakí.  Vy muži, keď niečo chcete docieliť, viete byť vytrvalí, komunikatívni a aj snaživí.

Vždy ma zaujímalo myslenie mužov.. tej druhej strany.. Vraví sa, že my ženy veľa riešime a pitváme. A vy muži to máte ako? Tu je mojich pár otázok, ktoré mi idú hlavou.

Príjemné stretnutie, kde sa nechávate voľne učarovať tomu čo sa deje. Prečo je takýto muž vlastne single? Nemáte dohodnuté či niečo bude, či nie. Nechávate tomu voľný priebeh. Neriešite okolnosti ale to, že sa chcete s niekým vidieť, s kým by to mohlo byť o niečom. Ak k tomu príde, máte chuť sa pobozkať, hladiť alebo vzrušovať sa navzájom. Moja prvá otázočka... Ak cítite a vnímate ženu, po ktorej túžite, hladkáš ju, bozkávaš.. nemáte byť minimálne vzrušený? Po prípade z nej tvrdý? Predstava, že je pri tebe v aute? Alebo sedíte vonku na lavičke, kde jej prejdeš popod šaty po jej zadku, po prípade po mokrých gaťkách... alebo aj  zájdeš prstami dnu.. Očakáva sa tu podľa mňa, že by ste mali byť tvrdí, nie? Ak aj je nejaká nervozita, kde vlastne je to, som permanentne tvrdý? Alebo stojí mi nonstop?  Vezmime do úvahy okolnosti, priestor kde sme, že je to prvýkrát atď. Atmosféra je omnoho napätejšia, túžite po sebe čoraz viac.. (stále len polomäkký?) jeho hruď, pery.. vôňa.. jazyk.. dlane.. Chcem ho aspoň ochutnať, chce on tak ochutnať mňa? Znova otázka... Je lepšie sa hrať na nedostupnú, nech sa uvidíme znovu? Alebo ísť rovno na vec? Heslo, žijeme len raz a proste ísť do toho, čo tu čítam všade. Necháte sa uniesť, neriešite to.. jednoducho idete pudovo (Áno aj my ženy máme pudy).  Aspoň ho ochutnať, obliznúť, cítiť jeho chuť, jeho vzrušenie..  uprostred akcii... v podstate to nazvime tak ako sa veci majú... fajka v prírode.. otázka na mužov.. stopli by ste ženu?  Že ježiši nieeee, nerob to.. prestaň..... ? Fajn, mali sme sa vidieť večer... necháme to teda na neskôr? Ale nejako je to vzrušenie silnejšie, a jednoducho neprestanem. Až z polomäkkého vtáka sa mi urobí do pusy.  Povedala by som, že toto je pre muža v podstate ideálne stretko nie? Fajočka, urobený bez nejakej námahy.. skvelé nie?  A teraz vlastne moja ďalšia otázka znie...

Je to vlastne normálne, keď Vám chalanisko povie, že uff večer už isto nepríde, lebo veď teraz urobený, večer ešte cesta 20km cca, podať výkon a ráno vstávať do práce. Ti jebe? Druhé kolo tu je ozaj problém? Ktoré mimochodom by malo byť o mne.  Aká by mala byť moja reakcia? Takže keby nič nebolo, tak vlastne by prišiel a akože by tu podal výkon? Alebo by striekal hneď aj tak?  Nie je tu žiadna potreba vynahradiť mi to? Pocit, že aj ja ti chcem urobiť dobre? Nie je toto mužovi trápne vôbec? Je zaujímavé, ako tu čítam vety ja by som len jebal.. nonstop by som trtkal a vlastne ta dáááá máš to na tácke aj so ženou .. kde je problém?

ALE  poviem si, fajn, veď stane sa.. netreba to hrotiť, dajme mu šancu veci napraviť. Poďme na neho opatrne, ved on vlastne tú fajku ani nechcel.  😊  Nakoniec zistím, že som ho využila ja.     

Píšete si, ste v kontakte, kedy by ste čo vymysleli. Pri výmene fotiek, som čítala hlavne... tá tvoja pusinka, tvoja fajočka.. to pri každom sexe treba najprv rozfajčiť dobre.. veď to je to najlepšie. Zatiaľ málo úvah o tom ako mi urobí dobre on. Reálne ani neviem ako reagovať, lebo ja som si isto robila stretko kvôli fajočke.. Vlastne aj predstava trojky so mnou (čo mi príde skoro, keďže ma nepojebal ani on sám) je ako ma šuká mladý zajac a ja jeho fajčím. Takže klasický sebec, ktorý myslí hlavne len na seba.  Keď mu to slušne poviem, že  vlastne on tu preferuje asi fajku najviac, vlastne čo si to tu nahováram. To ozaj dospelý chlap nechápe, že to je aj o druhej strane?  A potom sa vrátim k otázke ... prečo takýto muž vlastne nemá koho jebať? Najlepšie je, že urazené ego je silná vec a je vlastne ľahšie nenapísať nič, lebo veď ide sa hľadať ďalej.  A potom tu čítam ako si muži nemôžu nič nájsť reálne. Ako sa im nedarí.. ako proste to my ženy máme ľahšie.. ĽAHŠIE v čom presne? Vyberať použiteľných mužov od nepoužiteľných?

765 pregleda27d
19 korisnika se to sviđa