Jak jsem se stal amatérem
Když jsem před několika lety poprvé narazil na stránku amateri.com tak jsem se docela divil, že taková stránka existuje. Po opakovaných návštěvách ze zvědavosti jsem se také zaregistroval a zveřejnil první fotky. Ale vždy jsem fotky rychle stáhl a účet zrušil. Později jsem se zaregistroval znova a opět se opakovalo to samé - zveřejnění a do 2 hodin stažení fotek a také zrušení účtu, ale účet lze vždy obnovit - myslím, že nejpozději do 1/2 roku.
Po posledním obnovení účtu (před týdnem), jsem již od té doby vložil devět alb různých druhů jako jsou detaily, hrátky s hračkami, pózování a to i o pokus uměleckých fotek. Také jsem natočil a vložil video a sepsal zatím jeden příběh - mám další v hlavě. Také jsem vytvořil několik sbírek na různá témata.
Jsem zvědav, jak mě to tu tentokrát udrží dlouho a týden je na mne docela dlouhá doba, ale myslím si, že ještě tady s Vámi chvíli vydržím 😉 aneb je tu docela zajímavá zábava a to nejen u fotek, ale i v diskuzích, chatech nebo v různých článcích. Je to takové odreagování od běžného života, kde všichni mají jediný společný zájem 😃. A také je to trochu i takový adrenalin a překonávání sama sebe, že se člověk tak nestydí, jelikož normálně jsem velice stydlivý člověk 😊.
A jak jste Vy přišli na tento web a proč jste tady? A je tu něco, co Vám tady vadí?
👋 Na viděnou u dalšího mého příspěvku 😉


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.