Rande naslepo

7.7.2019 14:50·1745

Tento týden jsem byl na rande s jednou z Vás amatérek. Nebudu uvádět ani její jméno ani její nick. Budu ji nazývat " J." Soukromí nade vše. Několik měsíců jsme si jen tak psali a tento týden se domluvili, že bychom se mohli někde potkat a zajít třeba na kafe a blíže se poznat(tím myslím opravdu jen kafe, žádné šukání) Aby ani jeden z nás neměl výhodu domácího prostředí(město ve kterém žije) domluvili jsme se, že se potkáme na půli cesty. Domluva zněla: ve čtvrtek na mostě přes řeku u lázní a to v 16.hod. Z amatérských profilovek jsme znali jen svá těla. Civilní fotky jsme si neposílali, takže ani jeden z nás nevěděl jak ten druhý vypadá. Dvě hodiny před schůzkou lezu do sprchy i s mytím hlavy potom holení, parfém, tuhý deodorant nakonec vyčistit zuby, kraťasy, tričko.Vyrazil jsem autem něco po 15.hod. a za půl hodiny jsem parkoval u nádraží. Už cestou v autě mne přepadl takový smíšený pocit očekávání,zvědavosti,napětí i nádech erotična...přeci jen jsme oba amatéři :-). Od nádraží k mostu je to necelých 5.min. chůze. Přicházím na most a koukám na fitness náramek 15:52, mám ještě chvilku a tak z mostu pozoruji ryby v řece a okolí mostu. Procházejí páry, důchodci,postarší žena na kole a má amatérka zatím nikde...Napětí a zvědavost nabírá na obrátkách a srdce začíná tlouci rychleji a rychleji,potí se mi ruce...Pip,pip přišla sms"Jdu na most J." srdce mám skoro až v krku,cítím jak mi to bušení zvedá tričko. V tom vidím vcházet na most ženu v květovaných šatech s rozparkem na boku, slunečních brýlích, vlnitých kaštanových vlasech a decentní rtěnkou. To bude ona...opírám se zády o zábradlí mostu a usmívám se na ni...míjí mne a pokračuje v chůzi, zastaví se asi 10 kroků ode mne, opírá se lokty o zábradlí mostu a kouká na řeku. Jdu k ní a představuji se"Jsem Petr a měli bychom tady mít schůzku" podívá se na mne,zvedá sluneční brýle nahoru a odpovídá mi"sice tady čekám na Petra,ale určitě to nejste Vy" odpovídám "opravdu to nejsem já?" v hlavě začínám mít zmatek a ještě jednou se ptám "neměli jsme se tady spolu sejít?" její odpověď byla "můj Petr mi psal,že už je na cestě a za chvíli dorazí a vy tady podle všeho máte asi rande naslepo" jen kývnu hlavou a odpovím" ano máte pravdu, rande na slepo"podává mi ruku se slovy"tak když už jsme se tedy seznámili, já jsem Eva" podávám ji ruku taky a opakuji své jméno" tak já jsem Petr a moc mne těší" dáváme se spolu do hovoru...že to rande naslepo je moc romantické, přináší spoustu různých situací a to naše seznámení(omyl) vypadá jako z nějakého filmu. Při řeči stále po očku pozoruji okolí a v tom vidím na most vcházet další ženu, má na sobě riflové kalhoty, modré tričko, pevné boty, na očích sluneční brýle a na hlavě melírované blond kratší vlasy v jedné ruce džísku a v druhé přilbu na motorku. V tu chvíli si ji všímá i Eva a praví" to bude asi ta na kterou čekáte". Až teď mi to vše dochází...ANO to bude určitě ona, psali jsme si, že jezdí na motorce. Já si to vůbec neuvědomil,že by na ní mohla přijet. Míjí nás a zastavuje se na protější straně mostu asi 5m od nás. Loučím se rychle s Evou a vydávám se na druhou stranu mostu. Přijdu k ní a už se na sebe usmíváme "ahoj já jsem Petr" ahoj já jsem J." v tu chvíli mi spadl kámen ze srdce, že jí konečně poznávám, svou vysněnou amatérku J., sice až na druhý pokus, ale povedlo se, jsem štěstím celý bez sebe..."Tak se spolu půjdeme projít ne?"

To se prostě může stát jen mně,nikomu jinému.

A jak Vy amatérky a amatéři, měli jste někdy rande naslepo? A jak Vám to dopadlo?

P.S. A ptáte se jak to rande dopadlo nám? O tom někdy příště ;-)

1.745 pregleda6g
18 korisnika se to sviđa