Básnička
Měl jsem na špičce svého ptáka Statného poštěváka, Moje milá maminko, měl jsem tam i hovínko. Proč já bych se synek bál.. Přejít z dírky na anáál... :-)))
Básnička se upravit nedá, myslím, že nikoho neurazí, jelikož je to spíš seanda :-) jswnz rád, že nebyla zamítnuta :-) děkuju.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.