9.10.2025 00:38:06 miskaov31

Uvažuji nad tím, že by se dala sepsat kniha. Ať už se zprávami, či příspěvky nebo dokonce s rozhovory ostatních uživatelů. Úvodem by začala tím, jak nejlépe zabít čas aneb pošli foto, adresu a řekni mi všechno o sobě. Kapitola první. Slibem neuškodíš.. Druhá kapitola nervozita, očekávání. Třetí kapitola nejlepší výmluvy aneb perličky, co zabránily schůzce. Ale konec.... Nikdo ho nikdy neviděl....