24.2.2026 15:12:52 mladavasen

Prosím pausa. Nepište jsem ti na skok na kukačku. Nebudu reagovat. Protože v momentě co se zapnu jsem zahlcená a pak jsou jeste někteří jedinci dotčení, ze jím hned v mžiku neodepišu. Pánové uvědomit si. To prostě nejde
Děkuji