Pumpa

Chci si koupit pumpu

Ahoj chtěl bych si koupit pumpu , o kolik se zvětší délka a průměr ? Aspoň 2 cm ? Diky
O 2ccm, přesněji o 1,93ccm, ale tak budeme zaokrouhlovat ne? *1* *22*
To není tak jednoduché. Je potřeba znát několik údajů. Třeba velikost pumpy, velikost přirození v klidu a v erekci, jak velký podtlak pumpa udělá, teplotu okolí a mnoho dalších.
Stoji dva centaky vubec za to?
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
To jsou fakt kvalitně položené otázky :D
Jde ti o okamžité zvětšení nebo dloudobě větší péro?
Dlouhodobě je to asi diskutabilní a co všude píšou a i z logiky to možná bude na úkor funkčnosti

Krátkodobě je to jasné(okamžitě po pumpování), tam se zvětší všechno. Je to logické, takhle prostě fyzika funguje. Když tam strčíš prst, tak se ti taky nafoukne, ten se asi neprodlouží :D
Myslím hned po napumpování ale o kolik ? Když mám 28cm budu mít 2 ? A tlustejsiho ? Čísla chci vědět přibližně aspon
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
To mělo bejt 18 cm......vjfnfnfn
Nenech se odradit a jen to pořádně přifoukni. Já to dělám dlouhodobě a už mi to líže dvacítku. Chce to pravidelně alespoň na 0,3 atmosféry *4*
Hlavně vydrž a úspěch, ehm, centimetry se dostaví *4*
Chtěl bych podotkout, že vakuová pumpa funguje na principu podtlaku, takže se nic nepřifukuje.
Nerad, až nafoukas to co já, dostaneš slovo *3*
Tak to už musíš být hodně nafoukaný. *3*
Spíše nafouklý. Až dosáhne tlak kritické hranice, vylétne to z něj s charakteristickým syčivě-rachotivým zvukem.*249* *22*
Pumpu mám. Kdysi jsem ji chtěl vyzkoušet jaké to je. Pumpa rozhodně není pomůcka na zvětšování penisu. Když dáte péro do pumpy a vypumpujete vzduch,tak ho máte o něco málo a širší než když vám stojí bez pumpy.Je to způsobeno podtlakem. Jakmile pumpu sundáte,tak máte péro opět ve stejné velikosti jako normálně.
Péro je možná větší a širší pouze v pumpě, díky podtlaku. Ale jako hračka na hraní je to fajn.
Já čekal že to bude macek :D aha
ale jo zustane ti netekly, když použiješ nějakou manžetu, nebo širši cockrinng jen na penisu nasazeny on ti pěkně přiškrti pruchod krve a penis zustane jak v pumpě, ale všeho z mirou muže dojit k prasknuti žilek etc..

Prostě jak ti hupne nasaď nějaky silikonovy kroužek na penis až ke kořenu znova napumpuj a po chvilce uvolni vzduch a vytahniho z pumpy a maš pero jako bejk *244* Jinak pumpa nema žadne schopnosti ti zvětšit pero permanentně, jen v dany okamžik