Swinger

Svingeri ne varaju bračne partnere; Kod svinganja nema kurvanja; Svingeri varaju na večeri, a ne u krevetu.
Ovo su samo neki od naslova na domaćim portalima koji se bave temom swinganja. Kakva su vaša iskustva? Da li je moguć sex bez emocija, zabava bez grižnje savjesti, neobavezni slobodni sex sa ili bez svog stalnog partnera?
Pišite i komunicirajte.
Mi nemamo apsolutno nikakvih iskustava u swingerskim vodama zato i pitanje na ovom forumu. Možda ima neko tko će na ova pitanja bolje odgovoriti.
Ja suprugu nagovaram da postanemo swingeri,ali ona nezeli,doduse pristala je da jednom posjetimo neki swing club,pa cemo vidjeti kako ce se situacija onda razviti
Vjerovatno bi za početak bio idealan soft swing ili samo neobavezna šetnja kroz swing klub. Imam i takve ideje na pameti. :-)
A sto supruga misli o tome?voljeli bi cuti i njeno misljenje
Ha, ha . . valjda ću je nagovoriti dai ona ostavi koji upis ovdje. Pa ćemo onda svi znati ;-)
Nikako da cujemo misljenje ljepse polovice
Nema od nagovaranja nista.Morate biti oboje za to znati tocno ko sta voli i zeli i tek tada mozete krenuti u swinganje
Slažem se da od nagovaranja nema ništa. Svaki nagovor na nešto što jednom partneru ne odgovara bi završio vjerojatno trajnim nezadovoljstvom.
Mi smo nedavno posjetili swing klub u istri i oboma nam je bilo nezaboravno iskustvo.
A , di ti to u Hr možeš naći soft swing da ga dođeš vidjeti - doživjeti .
Bok, evo bas citam vas post od 2014 godine. U slicnoj sam situaciji pa me zanima da li ste uspjeli posjetiti klub i do kuda ste dosli? Mozda neka iskustva??? Lijep pozdrav
Ako je došlo do realizacije i mi bismo voljeli čuti iskustvo, ali i savjete za naš prvi posjet
Moras se prvo ti sam sebe upitat dal bi migao gledat da ti drugi jebe zenu.
Tu je problem tu nastaju prekidi svadja,govorim iz vlastitog iskustva
Mene to jako uzbuđuje sama pomisao na to
Pozdrav, mi nemamo nikakakvih iskustava u swingu ja želim žarko isprobati mislim da ni draga nebi imala ništa protiv generalno ali nikako da probjemijem led I dacozbiljno popričamo o tome . Jednom prilikom sexa sam joj rekao da to želim jako se napalila dok smo pričali o tome čak je i rekla da želi dva k.... ali poslije sexa se čudila i rekla da nemože vjerovati da ja to želim iako mislim da i ona želi isto. Poslije toga mi je ubila samopuzdanje i više se ne usudim pitati. Šta da radim dalje ja to jako želim
Prvenstveno zajednicka zelja onda volja a oda se muz mora pitat dal moze vidjet gledat kako drugi muskarac jebe njegovu zenu.
Tu postaje problem u muskima
volili bi da razmjenimo informacije o dobrim voajerskim, swingerskim plažama na Jadranu. mi volimo Hvar al nema pretjerano akcije. Makarska? ajmo locirat plaže za one koje vole gledat i biti gledani
Mislim da je mnogo onih koji vole gledati nego onih koji vole biti gledani. Pogotovo danas kada skoro sve osvane na internetu. Prije je bilo mnogo više akcije na plažama. Danas je to zaista rijetkost.
Evo na otoku krku gdje god da se skinete kao par barem cetvorica ce vas uredno obilaziti do god ste tamo. Ako se upustite u sex budite sigurni da vas netko gleda i drka na vas. Iskustvo sa plaza u njivicama krku i puntu
imate pravo. prije je bilo puno više toga ( kao sad na krku) sad na hvaru moraš molit nekog da drka na vas. pa osim Krka (gdje točno na krku, doći ćemo u posjet) gdje bi još moglo bit akcije.
Na Krku su to plaza u Njivicama poslje kampa,Malinska rajska,Punat prema kampu Konobe
evo imali smo lipo iskustvo na plaži kod brela- vrulja- bilo nam je krasno.posebno njoj. ta plaža navodno je poznata po tome ali treba čekat dok sunce ne padne nema šumaraka, jako je vruće i ima dosta ekipe. tek u sumrak ostanu oni željni akcije. pozdrav svima
Da, ali kako sići do dolje - nema nikakvih stepenica?! Tamo se izgleda može samo sa brodićem.
Na vrulju vam vodi puteljak i samo ga tribate pratiti
da i najbolje je je imsas mir i tisinu i mozes jebat do mile volje
Malo se provodi vremena na forumu steta
Moze se iz pravca Drašnica, dodes u Drasnice skreni prva ljevo do plaze i tako se uputis prema Podgori plazom. Na kraju plaze iza stjene te vodi uski putic i tu pocinje carolija. Svako malo odvojene male plazice, spilja i svakakvih ljepih mjesta
Moramo istražiti taj dio vesele plaže, možda bude i akcije.*362**92**87**71**75**49**119**74*
Jel bio tko ovo ljeto na nekoj plaži na Makarskoj rivijeri.
Može se išta preporučiti.
Pozdrav,
Istina prije 2g. bili smo u Drašnici..carolija.
Od mjesta i ljudi.*15*
Jel se ide fkk plazom u podgori
Pozdrav, ne treba čekat večer, ima svega i po danu, znam iz iskustva...
Za swing treba bit obostrana velika volja,bez ljubomore.
Iz naseg izkustva obicno to pukne zbog ljubomore muske strane
Mozda za pocetak bolje probat u troje muz neki drugi i zena.
Iz puno razloga
Zadar ...punta skala Petrčane super plaža za te stvari
MMfor
Evo mene ne triba molit da drkan na vas nego se javljam da drkam kurac redovno gledajuci vas. Ozbiljan sam. Javite se (edited)
mi volimo da nas gledaju dok se seksamo na plažici, a volimo i gledati druge. imamo svoje mjesto i redovito ga ljeti posjećujemo baš radi seksa na plaži...
Možete mi kazati na koju plxžicu idete..možda pozrefim onako spontano na vas ..pozz iz Zadra
Ada Bojan nije losa u tom pogledu.
Ima u makarskoj lipa nudistička plaža ali nije bas za akciju....mislim da je bolje u vrbovskoj na hvaru...na stijenama zapadno od kampa...ako znate di je to?
znamo, odemo i tamo ponekad, al i tamo nema nešto akcije, ti budeš na hvaru?
Da ponekad.,.vrbovska ...ima lipih mista iza kampa na stinama...
ima kako ne, a kad budeš na hvaru?
j sam tamo u 8 misecu. bude akcije
Budem i ja u Vrboskoj bas na onoj maloj plazi lijevo izmedju stijena a parkiram odmah gore ispod prvih borova (edited)
ponekad idem na glavicu i palinicu (ona plaza dvije uvale zapadno od kampa) ;)
valalta, punta križ, candarola...
Kosirina Murter tamo nije lose
Ima li nekog da je na kosirini na otoku murteru.Mladi momak trazi par ili damu za zabavu.nek mi se javi
Imali koga sad na hvaru?
Dvije cure traze malo akcije
Je li moguće da se nitko nije javio!?😁
da li je netko čuo za spontana okupljanja swingera i simpatizera u Osijeku jednom mjesečno u nekom kafiću?
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
Ja često sa svojom dragom idem u Bratuš, to j emalo mjesto pored Makarske, tu uvijek ima razgolićenih parova koji su željni akcije
dali ima aktivnosti na Punta Križi i po ovakvom vremenu..izvan sezone?
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
Da,da...mi vec dugo uzivamo na plazi ispod vojarne,tvrdjave stara barbariga i volimo vidjet istomisljenike,divlja nudo plaza,uvijek se nesto diskretno vidi al su svi previse pazljivi...jel netko dolazi tamo...
Dosta često ispod tvrđave sa strane od Barbarige...
Ciao, ja dolazim tamo već godinama. Neke pute sam neke pute sa curama. Možda ste me vidjeli, sa motorom dolazim. Rado bih volio da se upoznamo pa da se dogovorimo.
Javite se ako ste za druzenje u Barbarigi
dovodim ženu sredinom listopada za vikend tamo da izabere nekog partnera za sex ali se bojim da kasno poslijepodne nečemo nikoga nač
Ako baš ništa ne bude navratite kod nas na kavu
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
Planirali smo. No kad smo tipkali sa parovima iz Bg, rekoše da je klub živi očaj i da radije dođemo na neku privatnu "žurku". Tak da smo odustali glede kluba.
evo mogu vas ja ugostiti na moru ako želite ;)
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
Osim događaja na moru, jer je sad sezona, mislim da kontinent presušuje već duže vrijeme... ili je to samo "bed feeling" ? *2* *63* *14*
Ima li parova koji dolaze na Kašune-onaj dio prema piramidama?


Preporuka za plažu iza omiša?

Hvala*4*
Ovu objavu izbrisao je korisnik.
Pozdrav iz Šibenika!
Nismo aktivni na ovoj stranici ali eto ugledali smo vaš stari post o kupanju na Barbarigi.
Često ljeti odlazimo u Pulu i voljeli bi imati društvo nudista na moru.
Gdje su po vama najbolje plaže na Barbarigi, da možemo biti nesmetano goli i da se možemo malo zabaviti?
Ciao, rado bih vam pokazao plaže divlje na Barbarigi. Samo se javite
bok društvo, dali tko dolazi 2017 u Punat na otok Krk mi tamo kampiramo i htjeli bi imat društvo za soft svinganje po skrivenim plažama.
Ja i djevojka bi tribali doc mozemo se lako dogovorit
Bok, mi smo Punatu iza 20.07..par 37/42, nemamo iskustva sa svinganjem po plažama pa bi molili da podijelite sa nama neka iskustva., npr. gdje iči jer nebi htjeli da smo baš na meti nekih voayera, a opet htijeli bi nešto diskretno probati sa nekim sličnim parom.
Mi dolazimo u Punat 23 i kupamo se prema fkk konobe ili preko da druge strane plaže na onom poluotoku.Pozdrav
Lijepi pozdrav, do kada ste u Puntu?
Bok društvo. Dali netko dolazi 2017 u Punat na Krku. Mi tamo idemo u kamp i htjeli bi naći društvo za soft svinganje po skrivenim plažama.
Mi smo u Malinskoj,ako ste zainteresirani javite
Mi smo u Malinskoj,ako ste zainteresirani javite
Ako ima zainteresirani parova za kraj 7 ili 8 mjesec u istri nek se jave
Ima pred kraj 8.mjeseca tj.os 20.8
A u dalmaciji se mogu javit zainteresirani kad god pozele
Privlaka 6.mj... *2* mi bi soft verziju haha
12.06 sam sa zenom u makarskoj jeste zainteresovani ?
Evo ima zainteresiranih,di ste u dalmaciji,jako jako zeljni zabave
cao mi smo par 31 god iz dalmacije kako vas mogu kontaktirat?
Od 12 do 18 juna sam sa zenom u Makarskoj zelimo prva swingerska iskustva tj moja zena da prvi put proba drugi kurac ? Imal mladi al iskusni swingera u Makarskoj za dogovor ?
Pozdrav! Iz Makarske sam. Malo kasnim š odgovorom. Vjerojatno ste već snašli,Ali volio bih da se upoznamo.
Dobra večer, dolazite li u Istru ove godine?
Dali postoji swingerski klub u Splitu ili Dalmaciji?
Nema u Splitu swingerskih klubova. Uglavnom se zabave odnose s dva ili maximalno tei para u iznajmljenim apartmanima. Moguc je dogovor ako vas zaista zanima
ima li šta akcije di ovo lito. Mi ne možemo s Hvara, zaglavili na Hvaru cilo lito.
pa nije Hvar daleko od Splita...za dobro društvo se uvik isplati
Kad ste vi u pitanju dosa bi istog trena.
Javite se u inbox 💕
Ima šta (i gdje) zanimljivo na Hvaru?
a znalo je bit u Vrboskoj i na Jerolimu ispred Hvara
Trenutno se nalazimo u Baskim vodama il zainteresovani za swinger sex razmjenu partnera?ja 29 žena 24 samo mladji do 32god
tražimo divju nude plažu okolina Poreča
Da li ste nasli nesto zanimljivo. Mi idemo u istru pocetkom 8 mj pa cisto da znamo . Nemo bas iskustva ali probali bi nesto laganini za pocetak
Pozdrav ekipa!
Od 22.7- 6.8 smo u Istri na ljetovanju. Ako ima netko prijedloge gdje se dobro zabaviti... Prijedlozi dobrodošli!
Pogotovo ako ima guzata ženska osoba za par, još bolje!
Hvala
ako ima netko u okolici splita ili mak rivijeri nek se javi, otvoren za sve
Pa sta nema nikoga na malome losinju....mislim od swingera
Pa za tebe ima
Ali ne u Losinju bas
Javi se kad budes ovdje i da nesta po pricamo
Kakvo je stanje na Halkidiki sto se nudizma i akcije?Ima li neko savjet ili saznanja?
Pozz , dali ima zainteresiranih parova za druzenje sa muskim dijelom koji je na sezoni u Promajni
Pozzz....Ako još postojite javitè se blizu živim..... . Nećete pozaliti ja sam isto strelac a žena djevica
Sezona jos malo pocima
Ugrijalo je vec pravo
A tema UTIHNULA
Ajmo to ozivit malo
*277*
Ima li u okolici zagreba nesto, jezera ili sumice?
Pozz...ima koga na Cresu po fkk...Kovacine,Punta Kriza...
Mi smo na Lošinju od 9. 7. .... predlozi za posjet koje svinger plaže u blizini ... hvala
Pozz, trenutno smo na Lošinju, jeste li našli kakve plaže?
Ciao drustvo ...
Ako ima koji zanimljiv i sexy par da nam se pridruzi bilo bi nam drago...
A voljela vi i gangbang probati
Pozz Ljudi...dali možda ima koji par od šibenika i zadra sada po zimi koji voli bit promatran negdje u autu ...parking...priroda
Tako neke igrice
Ima li netko tko dolazi u Njivice ili Malinsku ove sezone?
Zaboravili rec ...i za neko soft druzenje
Mi smo par iz novog sada. Letujemo u hr svake god i posecujemo nudisticke plaze. Imamo 33god. Do sad smo letovali u makarskoj. Trazimo ljude parove najviše za ovu 2019. Da to bude druze je da nas upute na nove plaze pa otom potom. Volimo voajerizma i seks na plazama
Da ljetujete u okolici Istre ...cres...krk mogli bi se upoznat bez obaveza
dolazite li u Makarsku u periodu 27.7.-3.8.?
Swingers in makarska? Help me
Pozdrav iz Dalmacije. Ima li tko u blizini?
U splitu mogu ugostit parove ili pojedince koji bi htjeli druženje ili sex
U 10-11mj imam praznu kuću u okolici Zadra. ako ima zainteresiranih možemo svašta dogovoriti
Pozdrav, imali koga na Hvaru?
Dvije cure zeljne zabavr
Lol šta stvarno, tu sam gdi sam
Tko zna dobre swingerske filmove? Tipa STTM, ili playboy swingeri ?Pregledo sam ih vec sve a ne mogu naci bas nove, hvalaa☺
Tocno tako, sve si lijepo napisao
kava?
a iza kave sta bude?
da li ste za kavu?
Sex bez emocija je naravno moguć(no partneri moraju imati potpuno povjerenje i želju za to)...tada zapravo uživaju još više s obzirom da ih dodatno pali gledajući ili sudjelovajući u pružanju raznih užitaka partneru/ici. Govorim iz svog iskustva...ako je samo mala stvar problem,a to ne riješite najvjerojatnije će nastati problem kasnije...uglavnom ljubomora jer ne mogu se svi nositi s prizorom(iako je baš on ili ona inicijator za tu akciju)kako on/ona uživa sa nekim trećim. To treba biti sve vrlo jasno između parova i tada je granica uživanja....nebo*22**15**24*

a u vezi plaža i soft ili samo vojaerskog tipa...ima li tko iskustva na Pagu ili Rabu. Te u Istri tjekom 6mj.
thnx....pozz svima,a pogotovo seksualno otvorenim parovima*92**362**87**75**119**74**52**58*
Pozdrav, jeli još ima akcije na Punta Križ u Rovinju?
Dođite u Punta -skalu Petrčane uvijek akcija
Naravno da ima :) trenutno je plaža puna, akcije od jutra do noći.*21*
Zabunom stisnut dislike,sory...akcije na punta križu ima i nadamo se daće tako i ostati
Ima li netko u Splitu, da bi se našao negdje na plaži.
Ima li uopce neka plaža u Splitu i okolici za akciju
Pozdrav trazimo par ili obdarenog muškaraca za druzenje u zadru
Imam 45 god...1.85.visok..96.kg...18 cm
Bok m 31, 185,85,20. Javite se,poz
Ako postoji par kojeg bi zanimalo druženje sa mnom, neka se javi porukom.
Imam neke galerije, iskusan sam sa parovima i nakon dužeg vremena opet u potrazi za društvom :)
Trazim par ili diskretnu ekipu .Ja bez zene ona nije za to.
Ne smiš varati ženu, Predloži joj mladi tvrdi kurac i to veći od tvog pa će se oblizivati *92*
pozdrav ljudi, jel ima neki swinger klub, hr bih ili srbija, voljeli bi malo otici, istraziti...
Ja i supruga zelimo probati smo da nam je nači neki normalan par pa mašti na volju