Bolest v kozačkách

17. velj 2023. · 1,982 views pacmanTV

Zdravím amatéři,
toto je moje první povídka.
Začal bych tím, že někdy po nocích se hezky obléknu lehce do dámského a vyjdu ven. Chtěla bych se s Vámi podělit o dnešní vycházku.
Do tašky jsem si zabalila moji oblíbenou zrzavou paruku, dámské brýle a nové kozačky. Šla jsem ven na místo, které je trochu odlehlejší a nechodí tam lidé - je to malá zahrádkářská kolonie. Tam jsem se převlékla se stresem, že mě někdo uvidí, i když je tma. Naštěstí se tak nestalo a převlékla jsem se. Napadlo mě jít kousek do kopečka, kde je část města, kde jsou domky. Vyšla jsem kopec, dostala se na ulici. Neznala jsem to tam, takže jsem si musela zapnout mapy na telefonu a jít podle nich. Najednou vidím, jak jede naproti mně auto, tak uhnu kousek na stranu a otočím obličej, protože jsem nebyla namalovaná, a tak by poznali, že jsem jinak kluk. Naštěstí se otočili a odjeli a já šla po cestě ještě kousek do kopečka, odkud jsem si už naplánovala trasu. Tady už mě začaly bolet nohy. Bylo to, jako by ty kozačky neměly podrážky. Šla jsem kus dál na křižovatku, přešla jsem ji a podle trasy jsem se vydala uličkou mezi domy a vedlejší uličkou jsem se vracela zpět. Na cestě jsem potkala dva pejskaře, co šly naproti sobě, takže jsem opět otočila hlavu, aby mi neviděli obličej a upalovala jsem zpět. Přešla jsem silnici a vydala se po té samé silnici zpět. Poté ale přijelo auto, ze kterého jsem měla hodně špatný pocit a zastavilo, takže jsem se vydala zpět s tím, že to vezmu vedlejší uličkou zpět na místo, kde jsem viděla první auto v tomto příběhu. Bolest se zvyšovala, ale nemohla jsem přestat, vzrušovalo mě to. Šla jsem, několikrát jsem si už říkala, že se přezuji, ale říkalo mi to: NE. Tak jsem šla dál a obešla jsem to auto, ze kterého jsem měla špatný pocit. Narazila jsem na cestičku v zahrádkářské kolonii, kde jsem se původně převlékla a přezula, učinila jsem to samé a s pomalu odeznívající bolestí jsem šla domů. Po tom, co jsem se vrátila, jsem si šla vyhonit a věřte mi, že tak moc jsem se už dlouho nevystříkala. Vzrušení, adrenalin a bolest udělaly svoje.
Příště si ale vezmu jiné boty - kotníkové. Ty jsem měl také na sobě a jsou velice pohodlné.
Už rok provozuji venkovní crossdressing, zatím se to povedlo hlavně v lodičkách a sandálkách, a to v létě.
Pokud chcete další příběhy například z budoucích nebo i z minulých výletů ven, tak mi napište do komentářů ;)

Similar stories