Poznáme sa už nejaký ten piatok. Zoznámili sme sa tu na amateroch. Naše prvé stretko bolo, že ma pozval na čaj. Kúpil ho na benzinke a že pokecáme v aute. Prvé stretnutie nezvyknem riešiť takto. Ale v ten deň som poriadne vymrzla a zdalo sa mi to ako celkom dobrý nápad, zohriať sa vo vyhriatom aute a pri teplom čaji. Pri osobnom stretnutí boli z mojej strany veľké sympatie a z jeho zrejme tiež nejaké, pretože sme mali sex na prvom stretku pri čaji. Bolo to rýchle a fajn, preto sme sa stretli ešte niekoľko krát. Po poslednom raze sme sa dlhšiu dobu nestretli. On bol pracovne vyťažený, ja som mala tiež nejaké povinnosti. Sem - tam mi napísal, ale nebol vhodný čas, až konečne po štyroch mesiacoch nám boli hviezdy naklonené a napísal : "Ahoj, dnes čajík?" Bolo to milé a asi zafungovala telepatia, lebo aj ja som si na neho spomenula, že sa dávno neozval. Veľmi sa mi nechcelo ísť na stretnutie. Mám radšej dopredu dohodnuté stretnutie, ale na ňom sa mi páči tá spontánnosť, že napíše a o dve hodiny je stretko a ešte sa nikdy nestalo, aby neprišiel. Netrvalo dlho a "ukecal" ma. Vedela som, že stretko dopadne dobre a ja budem spokojná. Chémia medzi nami je 100%-na. Dala som si rýchlo sprchu a ponáhľala sa na stretnutie. Už ma čakal na dohodnutom mieste. Presadla som k nemu do auta, kde ma nečakal žiadny čaj 🤪, za čo sa mi hneď ospravedlnil s tým, že sa ponáhľam a nie je čas na čaj :) . Po uistení, že tie dve minútky naviac by som oželela, mi sľúbil, že nabudúce už čaj prinesie :) . Išli sme na naše staré miesto, presadli na zadné sedadlá a začali sme sa bozkávať. Šmátrali sme rukami po svojich telách a vychutnávali sme si svoju blízkosť. Chvíľu sme sa dráždili oblečení, no keď sme boli pripravení, zhodili sme zo seba oblečenie a ako sedel na zadnom sedadle, sadla som si obkročmo naňho. Pohupovala som sa na ňom dopredu, dozadu, hore, dole. Medzitým sme sa bozkávali alebo mi bozkával prsia. Bolo to veľmi príjemné a ani to netrvalo dlho, keď mi zrazu jednou rukou chytil prudko ruky za chrbtom a druhou mi chytil vlasy a potiahol dozadu, až som bola nútená zakloniť hlavu a vtedy sa to stalo. Vyvrcholila som bez upozornenia môjho tela, že sa niečo také chystá a následne na to aj on. Bolo to rýchle a fajn . . . ako vždy. Isto sa ešte stretneme.
Similar stories
-
Došao sam u stan kasno posljepodne, vani je bilo oblačno i dan je bio neko bezveze. U Splitu sam tih dana boravio nešto poslom i baš je potrefilo da nitko od moje ekipe nije bio u gradu. Od dosade…
prije 19 dana 0 615 17 -
“Ajmo nešto”, glasila je moja poruka upućena interesantnom paru za koji sam bio siguran da je 100% stvaran par. “Ajmo” bio je odgovor “U 7:00 budi kraj rampe” I bio sam na dogovorenom mjestu spreman…
prije 7 mjeseci 0 474 10