after a while
6 551 nézetek

... říkal jsem si, že by nebylo naškodu něco přidat. Ale víte, jak je to pro samotného těžké se sám fotit :-( Tak kdyby se někdo našel na vzájemnou výpomoc, nemuselo by to být špatné... :-)Rád nafotím. A komentáře? To je na Vás, jen se mi nejvíce líbí, že píšou k fotkám ti, bez vlastních fotek... Pěkné a pohodové dny přeji...

po čase
Feliratkozás
gyorsan és egyszerűen 5 perc alatt
Feliratkozás
gyorsan és egyszerűen 5 perc alatt
6 551 nézetek 8.9.2009 05:57
109 felhasználóinak tetszik
Tetszik a

További albumok és videók a felhasználótól