Black raincoat II
100 nézetek

I got a bit gloomy again, so I wrapped myself in a black raincoat. But hey, black is good.

Černá pláštěnka II

Opět na mě přišly nějaké chmury a tak jsem se zahalil do černé pláštěnky. Ale tak co, černá je dobrá.

Feliratkozás
gyorsan és egyszerűen 5 perc alatt
Feliratkozás
gyorsan és egyszerűen 5 perc alatt
100 nézetek 2.6.2026 16:43
5 felhasználóinak tetszik
Tetszik a