Mentální kastrace

28.8.2017 18:38·911

Vím, že co teď budu popisovat bude působit až debilně ale nějak jsem si navykl, když jsme s ex byli spolu v posteli a jižní člen zklamal a rozhodl se vyvěsit bílou vlajku dříve než by splnil svoji povinnost, se omluvit.

Nezní to moc cool ale vždycky jsme to brali sportovně a s klidem a až na pár výjimek severní člen dokončil povinnosti toho druhého.

Jednou ovšem po tom, co mi z úst samovolně proběhla omluva na to zareagovala jinak.

"To ti teda neprominu". A nasraně odešla bez jakékoliv další "diskuze".

A ano je to jen pár slov ale asi si nepamatuji kdy by mě nějaký podobný souhrn slov tak změnil.

Od té doby ze mě, kdo se s jižním členem "bavil" celkem často se stal někdo kdo na něj dokázal šatnou jednou za 2 týdny.

I jakékoliv další pokusy z její strany se setkali s leklým příjmem.

A i teď když mi kamarádka posílala nahou selfie z koupele jestli nevypadá moc blbě (nádherný prsa I zbytek )aby to mohla poslat příteli mě nechalo chladným...

Aneb pero(ústní) je mocnější než meč... I když v tomto případě to asi vyjde nastejno.

911 megtekintés
1 felhasználónak tetszik